Sunday, 9 Dec 2018
Dieta

Dieta a impotencja

 W zaburzeniach erekcji ważną rolę odgrywa niezdrowy tryb życia. Praca biurowa przyczynia się do rozwoju zaburzeń erekcji, siedzący tryb życia, niezdrowe i niezrównoważone odżywianie tzn. brak ważnych składników odżywczych, nadmiar tłuszczu i soli. Wszystko to prowadzi do pogorszenia pracy małych naczyń prącia, które po prostu zawodzą, odmawiają wypełnienia krwią we właściwym czasie i powodują nieprawidłową erekcję. Spożywanie pewnych pokarmów, które zawierają niezbędny zestaw witamin i pierwiastków śladowych, może pomóc w poprawie sprawności seksualnej mężczyzn. W diecie mężczyzny powinny być witaminy takie jak: A, E, B, znane ze zdolności do poprawy przejścia impulsów nerwowych. Ważne jest, aby jeść jak najwięcej pokarmu, który ma działanie pobudzające organizm. Spośród oferty produktów najbardziej wydajne są ryby i owoce morza, w szczególności makrela, flądra, ostryga i warzywa, zwłaszcza rzepa.

Dieta a impotencja

Naukowcy uważają, że kuchnia śródziemnomorska to najlepsza dieta przeciw impotencji. Opiera się na świeżej i prostej żywności z niewielką ilością tłuszczu. Kuchnia śródziemnomorska składa się z:

 • 60% węglowodanów (świeże owoce, warzywa, zboża, chleb, makaron z pszenicy durum)
 • 30% tłuszczu (głównie oliwa z oliwek)
 • tylko 10% białka (ryby, mięso, ser).

Produkty te pomagają organizmowi utrzymać zdrowy układ krążenia, co jest niezwykle ważne dla pracy męskich narządów płciowych. Ponadto pomagają pozbyć się nadmiaru tłuszczu, który zakłóca poziom testosteronu, męskiego hormonu płciowego i jego prawidłowego działania.

Ostrygi, jako dobry produkt na męską potencję

Ostrygi to produkt, znany ze stymulującego wpływu na męski narząd płciowy i zaliczany jest do afrodyzjaków. Stosowanie mięczaków spowodowane jest wysoką zawartością organicznego cynku w ich składzie, a także rzadkimi aminokwasami, które są w stanie zwiększyć produkcję testosteronu, męskiego hormonu płciowego i zwiększyć ilość plemników. Ponadto ostrygi zawierają dopaminę, substancję, która poprawia libido.

Flądra to naturalna witamina męskości

Flądra to nie tylko bardzo smaczna, ale także niezwykle użyteczna ryba, znana ze szczególnego oddziaływania na męski narząd płciowy, co tłumaczy się wysoką zawartością witamin A, B i E, aminokwasów, pierwiastków śladowych, szczególnie cynku. Flądra jest bogata w wysokowartościowe białko, które ze względu na niższą zawartość tkanki łącznej jest znacznie lepiej przyswajane przez organizm ludzki.

Gotowana makrela wspomaga zdrowie seksualne mężczyzn

Ze względu na obfitość kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 w swoim składzie, które biorą udział w biosyntezie testosteronu, ma ona korzystny wpływ na zdrowie seksualne mężczyzn. Przy częstym spożywaniu tego produktu w postaci gotowanej potencja wzrasta. Jod zapewnia atrakcyjność seksualną, a białko jest materiałem budulcowym dla nasienia.

Rzepa zwiększa potencję

Rzepa słusznie jest zaliczana do najlepszych produktów, które zwiększają potencję.To warzywo jest nasycone witaminami, mikroelementami i substancjami, które mają działanie tonizujące i mają korzystny wpływ na żywotność seksualną, przyczyniając się do uwalniania testosteronu.

Co jeszcze może być przydatne dla mężczyzn na potencje?

 • Mięso

Mięso jest uważane za męski produkt, jest skutecznym afrodyzjakiem. Jest to żywność wysokoenergetyczna, która promuje produkcję hormonu tyroksyny. Działanie tej substancji ma na celu utrzymanie pobudliwości hormonalnej ośrodków nerwowych. Obfitość pierwiastków śladowych i składników odżywczych sprawia, że mięso jest niezbędnym składnikiem pożywienia przy problemach z potencją. Największe korzyściami posiada: czerwone chude mięso, takie jak wołowina i jagnięcina oraz mięso dietetyczne: królicze, indyk, kurczak.

 • Orzechy

Codzienne spożywanie orzechów zwiększa potencję. Zawierają dużą ilość witaminy E, B, a także są bogate w cynk i magnez, czyli właśnie te substancje, które mają leczniczy wpływ na układ rozrodczy. Ponadto, skład orzechów obejmuje argininę, aktywującą produkcję tlenku azotu, substancję niezbędną do wzwodu. Do leczenia problemów potencji w codziennej diecie należą różne orzechy: orzechy laskowe, migdały, orzechy nerkowca, orzeszki ziemne, orzechy włoskie i inne. Każdy z nich ma unikalną kompozycję i właściwości, ale równie korzystny wpływ na organizm.

 • Warzywa

Warzywa mogą również wpływać na pożądanie seksualne. Są spożywane, jako danie główne lub dodawane, jako dodatek do wcześniej wymienionych pokarmów w celu zwiększenia efektu potencji. Wśród najwybitniejszych przedstawicieli tej grupy na uwagę zasługują wszystkie rodzaje cebuli, kapusty, marchwi, buraków, sałaty, selera, rzodkiewki, szparagi, i czosnek. Wzbogacają organizm w niezbędne witaminy, które zwiększają potencję, wpływają na hormony i zwiększają libido. Włączenie tych warzyw do codziennego menu, surowego i gotowanego, poprawi ogólny stan zdrowia i funkcje seksualne w szczególności.

 • Jaja kurze

Od czasów starożytnych używano ich w połączeniu z cebulą do poprawy siły działania i leczenia zaburzeń erekcji, dlatego ich stosowanie może mieć pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu rozrodczego.

 • Owoce i jagody

Owoce i jagody mogą również mieć pozytywny wpływ na męską potencję. To stwierdzenie jest szczególnie prawdziwe w przypadku bananów, truskawek, mango, malin, winogron i innych podobnych produktów. Świeże, suszone owoce i jagody zwiększają libido i poprawiają wytrzymałość seksualną. Wiele z nich zawiera przeciwutleniacze, które spowalniają proces starzenia się organizmu. Optymalna równowaga pierwiastków śladowych i witamin zawartych w tych produktach zapewnia człowiekowi niezbędną energię. Poprawia funkcjonowanie całego układu hormonalnego i produkcję hormonów płciowych w szczególności.

Przykładowe produkty szkodliwe dla potencji, których należy unikać

 • Najbardziej do zaburzeń erekcji przyczynia się piwo. Oprócz alkoholu zawiera także fitoestrogeny czyli żeńskie hormony płciowe.
 • GMO znajdujące się w fast food, margarynie, a nawet w lodach powodują mutacje genów i zmiany hormonalne. Wiele z nich obniża poziom produkcji testosteronu.
 • Kiełbasa i różne produkty wędzone zawierają płynny dym. Po spożyciu powoduje toksyczne uszkodzenie tkanek jąder, gruczołów, które produkują 95% testosteronu w organizmie.
 • Soja zawiera fitoestrogeny, analogi roślin z żeńskiego hormonu płciowego. Jest nieszkodliwy w małych ilościach, ale nie nadaje się, jako kompletny zamiennik mięsa, ponieważ wytwarzanie męskich hormonów płciowych jest zahamowane.
 • Wyroby piekarnicze zawierają kilka produktów obniżających poziom testosteronu: kwasów, drożdży i cukru.

Co zrobić, jeżeli dieta nie rozwiązuje problemów z zaburzeniami erekcji?

Mężczyźni cierpiący z powodu zaburzeń erekcji mogą skorzystać z pomocnika, jakim jest lek Kamagra. Regularne zażywanie tego produktu pozwala osiągnąć erekcję, a następnie utrzymać ją dłużej niż zwykle. Lek zawiera substancję sildenafil, która nie wpływa na funkcje rozrodcze mężczyzn i nie powoduje mutacje chromosomów, ponieważ działa naturalnie. Kamagra jest zalecana mężczyznom w leczeniu zaburzeń erekcji, dzięki której możliwe jest osiągnięcie i utrzymanie wzwodu prącia, co jest niezbędne do pełnego współżycia seksualnego.

Lek zawierający sildenafil pobudza prawidłowy przepływu krwi w penisie, rozszerza naczynia krwionośne przyczyniając się do osiągnięcia silnej erekcji. Stosowanie tego leku pozwala cieszyć się z zadowalającego seksu i zaspokoić partnerkę w 100%. Kamagra https://www.aptekakamagra.pl/ jest dostępna bez recepty, więc nie trzeba mieć oporów psychicznych przed rozmową z lekarzem o swoich problemach z potencją.

 

Post Comment