Sunday, 9 Dec 2018
Aktualności Zdrowie

Co to jest Kamagra?

Kamagra jest to nie tylko bardzo skuteczny, ale również tani lek na potencję. Warto wiedzieć, że lek produkuje indyjski koncern farmaceutyczny Ajenta Pharma, z kolei produkcję nadzoruje Światowa Organizacja Zdrowia. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że Kamagra zadziała tylko i wyłącznie wtedy, gdy wcześniej zostanie wywołane podniecenie seksualne, nie wystarczy tylko i wyłącznie samo przyjęcie preparatu.

W jakiej formie występuje Kamagra?

Produkt dostępny jest w formie tabletek, w jeden blister leku wchodzą cztery tabletki. Regularne przyjmowanie cytrynianu sildenafilu występującego w Kamagrze znacznie poprawi nie tylko jakość życia seksualnego, ale także pomoże w pozbyciu się ewentualnych zahamowań seksualnych czy lęku przed zawiedzeniem oczekiwań partnerki. Bardzo cenioną zaletą leku jest również fakt, że przyjmowanie Kamagry współżycie seksualne nadal będzie zachowywało naturalny charakter. Korzyścią produktu jest także praktycznie znikoma liczba skutków ubocznych.

Jak powinna być stosowana Kamagra?

Należy mieć świadomość, że nie tylko przyjmowanie, ale również dawkowanie leku musi być wcześniej skonsultowane z lekarzem. W sprzedaży znajdują się tabletki w dawkach 25 mg, 50 mg oraz 100 mg. Nie wszyscy wiedzą, że rekomendowane jest stosowanie najmniejszej możliwej dawki leku, przy której odczuwalna jest efektywność Kamagry. Z kolei osoby, które nie dostrzegają skuteczności produktu, powinny przed zwiększeniem sobie dawki, skonsultować się z lekarzem. Do zadań lekarza będzie należało wyeliminowanie wystąpienia przyczyn zaburzeń erekcji, które nie mogą być wyleczone przez przyjmowanie leku.

Kto powinien przyjmować kamagrę?

Oczywiście Kamagra jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla mężczyzn. Lekarze rekomendują przyjmowanie dobowej dawki 100 mg. Efekty działania produktu mogą utrzymać się od kilku do kilkunastu godzin od momentu zażycia. Z kolei czas działania zależny jest od indywidualnego tempa przemiany materii. Należy mieć świadomość, że najsilniejsze działanie produktu będzie odczuwalne między pierwszą, a czwartą godziną od momentu przyjęcia leku. Nie jest rekomendowane częstsze przyjmowanie produktu niż raz dziennie.

Czytaj więcej na https://kamagrasklep.com/